کد خبر : 116099
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 آگوست 2020 - 17:18
-

نرجس محمددوست:

فخر من، انجام کار برای مردم است/ بزرگترین مشکل آستانه اشرفیه، افرادی است که مانع سرمایه گذاری و اجرای پروژه می شوند

فخر من، انجام کار برای مردم است/ بزرگترین مشکل آستانه اشرفیه، افرادی است که مانع سرمایه گذاری و اجرای پروژه می شوند
.

گیلان تایمز:

عضو شورای شهر آستانه اشرفیه گفت: مردم باید اطلاع داشته باشند که نمایندگان آنها در شورای شهر، چگونه از حق آنها دفاع و برای رفع مشکلات و تنگناها و ایجاد رفاه اجتماعی و … چه سیاست هایی را اتخاذ و تصمیماتی را اجرایی می کنند.
نرجس محمددوست با بیان اینکه یکی از ایرادت بنده ، ارائه طرح ها، برنامه ها و پیشنهادات به صورت شفاهی به شورا بوده است، ادامه داد: طرح هایی همچون میدان برنج و بادام، ورودی شهر، پارک بانوان و … را باید به صورت مکتوب به شورا ارائه می دادم، تا علاوه بر گزارش عملکرد و فعالیت خود، مردم نیز مطلع می شدند که به عنوان منتخب آنها در طی زمان فعالیت در شورا، از هیچ تلاش و کوششی در راستای رفع مشکلات، دریغ نکرده ام.
وی افزود: علیرغم همه پیگیری ها آنچه در شان مردم آستانه اشرفیه و این شهر بوده، اتفاق نیفتاد و بنده به عنوان عضو شورا از مردم،عذر خواهی می کنم.
عضو شورای شهر آستانه اشرفیه بر لزوم پاسخگویی شورا به مردم تاکید و خاطر نشان کرد: متاسفانه تعدادی از اعضای شورا، سرشلوغی و عدم پاسخگویی به مردم را فخر می دانند؛درحالیکه فخر من انجام کار برای مردم است.
وی ادامه داد: برای رفع مشکلات و پیگیری اجرای پروژه ها از هیچ تلاشی دریغ نکرده و در این راستا ، قولی نداده ام که انجام نداده باشم.
نرجس محمددوست اذعان داشت: پیشرفت و توسعه شهر آستانه اشرفیه، همیشه برایم مهم بوده و در این راستا، منطقه گرایی نداشته ام.
وی بر عضو شورای فعال و پیگیر مشکلات مردم بودن، تاکید وتصریح کرد: با عضو شورای خوب بودن و بر ریل منافع مردم حرکت کردن و از تک صدا و مخالف بودن نترسیدن، سبب شده تا بیشتر از گذشته در طی کردن مسیر درست همچون سال های گذشته، مصمم باشم.
محمد دوست اظهار داشت: درانتخابات هیئت رئیسه سال گذشته ،یک عضو عادی شورا بودم. نه هیئت رئیسه بودم و نه کمیسیون داشتم. تجربه بسیار خوب و اتفاق خوشایندی بود و امسال هم اگر تکرار شود، همچنان به همان مسیر درست با اعتماد و اعتقاد راسخ تری ادامه خواهم داد.
عضو شورای شهر آستانه اشرفیه ،اختلاف نظر را ازعوامل توسعه دانست و گفت: عملکرد شورای پنجم این شهر، حاصل بسیاری از اختلاف نظرها است، زیرا اختلاف نظرها، سبب توسعه و اجرایی شدن بسیاری از پروژه ها در این شهر شده است.
محمد دوست، اجرایی شدن پروژه سنگفرش قسمتی از بازار جلالیه شماره ۲ (در حالیکه قرار بود پارکینگ شود)، احداث بوستان مقابل دارایی( قرار بود دفتر مخابراتی شود) و بوستان شهدای ورزشکار را از نتایج اختلاف نظر،عنوان کرد.
وی اذعان داشت: پروژه خیابان شهروند و سنگفرش بازارچه شماره یک هم با همه اختلاف نظرها اجرایی شد و البته همچنان در مورد اینکه، خودرو تردد می کند و فضای عمومی نشده ، نیز اختلاف نظر، وجود دارد.
عضو شورای شهر آستانه اشرفیه خواستار قضاوت درست مردم در اجرای پروژه های متعدد در شهر شد و گفت: پروژه هایی همچون، خیابان شهروند ، بلوار آیت الله امینیان برخی اقدامات زیربنایی، هزینه میلیاردی و بالایی دارد، اما شاید به اندازه اقدامات زیبا سازی برای مردم ارزشمند نباشد .لذا از مردم می خواهم عملکرد شورای این شهر را با کارهای ظاهری، قضاوت نکنند.
محمددوست بر اجرای اصل شفافیت و روشنگری تاکید کرد و ادامه داد: در سال ۹۶ برای اولین بار دفترچه تعرفه عوارض، رسانه ای شد و در اختیار عموم مردم قرار گرفت؛ مساله ای که در گذشته تابو بوده است. بسیاری از شفافیت ها ، در نتیجه اختلاف نظرها به وجود آمده است.
وی شجاعت ، شفافیت و پیگیری های رسانه را ارزشمند توصیف کرد و افزود: اگر شجاعت و شفافیت رسانه ها و پیگیری هایشان نبود، اتفاقات ناخوشایندی پشت درهای بسته رقم می خورد.
عضو شورای شهر آستانه اشرفیه با ابراز خوشحالی از اینکه خود به عنوان کسی که در جامعه خبرنگاران حضور داشته، اظهار داشت: به عنوان عضو شورا تلاش کرده ام تا نقدپذیر باشم.
وی رسانه ها را یکی از عوامل توسعه دانست و گفت: در این سه سال سعی کرده ام همواره پاسخگوی رسانه ها باشم و حتی از اینستاگرام شخصی خود، نقد ها را حذف نکرده و هیچگاه از عذرخواهی کردن نترسیده ام.
وی با اشاره به اینکه آستانه اشرفیه، مشکل طرح ، منابع طبیعی ، زیباسازی ندارد، خاطر نشان کرد: در این شهر، ایده ، طرح ، منابع طبیعی و فرصت های سرمایه گذاری وجود دارد؛ اما بزرگترین مشکل آستانه اشرفیه افرادی است که مانع سرمایه گذاری و اجرای پروژه می شوند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.