کد خبر : 99882
تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 ژانویه 2020 - 12:07
-

اختصاصی/سردار علیزاده:

شهادت سردار سلیمانی، سبب همگرایی شده است

شهادت سردار سلیمانی، سبب همگرایی شده است
.

گیلان تایمز( زمان گیلان):


سردار علیزاده در نشست خبری، ضمن تسلیت شهادت سردار سلیمانی و یاران وفادارش گفت: حمله سپاه کشورمان به مقر آمریکایی ها در عراق  به انتقام اقدام خباثت بار و جنایتکار انه در به شهادت رساندن  سردار سلیمانی صورت گرفته است.
وی افزود: یقینا اینگونه حوادث در روند حرکت انقلاب اسلامی در جهان اسلام و مستضعفین عالم و کشور اسلامی ،تاثیر گذار است.
علیزاده با اشاره به  وحدت ایجاد شده  پس از شهادت مظلومانه سردار سلیمانی و یارانش  در بین کشورهای منطقه و همچنین ایران اظهار داشت:انسجام  ایجاد شده بین کشورهای منطقه و وحدت ملی بین اقشار مختلف مردم ایران پیام های روشنی برای استکبار جهانی به همراه دارد.
وی ادامه داد:آثار اقدامات سردار سلیمانی نه تنها در داخل خارج؛ بلکه خارج از مرزهای ایران قابل توصیف نیست.
سردار علیزاده یادآور شد: مردم کشورهای سوریه،یمن،عراق و …می دانند که امنیت و آرامش خود را مدیون اقدامات شجاعانه او هستد.
وی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه مبنی بر اینکه راه قدس از کربلا می گذرد،بیان داشت: با رهبری های مدبرانه مقام معظم رهبری ارتباط حسنه با کشورهای مستضعف  و تحت ستم منطقه، باعث شد که اهداف و آرمان های نظام جمهوری اسلامی ایران در خارج از مرزهای کشور قابل مشاهده است.
سردار علیزاده تصریح کرد: واکنش های دوستان و دشمنان پس از شهادت سردار سلیمانی قابل تامل بوده،زیرا نوع رفتار و گفتار او سبب شد تا دوست و دشمن اقدامات وی را نتیجه بخش می دانند.
وی با اشاره به اینکه انتقام دولت ایران از جنایتکاران تنها به شلیک چند موشک ختم نشده و نیست گفت: تمام سرداران و ژنرال های دولت آمریکا و هم پیمانان او به اندازه یک تار موی سردار سلیمانی همتراز نبوده ونیست و بنابراین انتقام دولت ایران،انتقامی سخت خواهد بود.
سردار علیزاده گفت: شهادت سردار سلیمانی سبب همگرایی شده است.
وی با اشاره به  قرار گرفتن در آستانه چله دوم انقلاب ویازد همین دوره انتخابات مجلس شورای ،اظهار داشت: امیدواریم ،مجلس پیش رو،مجلسی انقلابی،متشکل از جوانان مومن و انقلابی باشد.
سردار علیزاده یادآور شد:بیانیه مقام معظم رهبری و نگاه به آینده در ۵ بند،شامل تشکیل نظام اسلامی،تشکیل دولت اسلامی،تشکیل کشور ایرانی وتشکیل  تمدن نوین اسلامی،خود گویای  اهمیت دادن به تشکیل دولت و مجلس انقلابی است.
وی تصریح کرد:دولت انقلابی بدون مجلس انقلابی تاثیر گذار نخواهد بود؛ زیرا مجلس پایه اساسی ریل گذاری برای دولت است.
گزارش: مژگان شفاعتی،سردبیر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.