کد خبر : 45928
تاریخ انتشار : یکشنبه 28 می 2017 - 9:20
-

رویارویی چتر و روپوش در مقابل مجلس

رویارویی چتر و روپوش در مقابل مجلس

جمعی از پاتولوژیست ها و همچنین دانش آموختگان علوم آزمایشگاهی صبح یکشنبه با داشتن چترهای سفید مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.  به گزارش گیلان تایمز ، جمعی از پاتولوژیست ها در اعتراض به مصوبه مجلس مبنی بر اجازه تاسیس آزمایشگاه به دانش آموختگان علوم آزمایشگاهی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. این تجمع کنندگان

جمعی از پاتولوژیست ها و همچنین دانش آموختگان علوم آزمایشگاهی صبح یکشنبه با داشتن چترهای سفید مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.


 به گزارش گیلان تایمز ، جمعی از پاتولوژیست ها در اعتراض به مصوبه مجلس مبنی بر اجازه تاسیس آزمایشگاه به دانش آموختگان علوم آزمایشگاهی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

این تجمع کنندگان در حالی که چترهای سفید بر بالای سر داشتند از وزیر بهداشت و نمایندگان مجلس خواستند که اجازه تاسیس آزمایشگاه به دانش آموختگان علوم آزمایشگاهی داده نشود.
یکی از این پاتولوژیست ها در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: نباید به دانش آموختگان علوم آزمایشگاهی مجوز تاسیس آزمایشگاه داده شود زیرا آنان پزشک محسوب نمی شوند.
وی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین وزیر بهداشت خواست که نسبت به این موضوع تجدید نظر کند.
این در حالی بود که در سویی دیگر جمعی از دانش آموختگان علوم آزمایشگاهی در حالی که روپوش های سفید به تن داشتند برای تشکر از این مصوبه مجلس و همچنین از وزیر بهداشت مقابل مجلس تجمع کردند.
یکی از این دانش آموختگان علوم آزمایشگاهی در گفت وگو با ایرنا گفت: ما در این جا جمع شده ایم که بخاطر اجرای قانونی که در سال ۶۷ مصوب شده بود از وزیر بهداشت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی که پیگیر بودند، تشکر کنیم.
وی افزود: ما سال ها بود که مجوز تاسیس آزمایشگاه را نداشتیم که مشکلات زیادی را برای ما ایجاد کرده بود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.