کد خبر : 96526
تاریخ انتشار : شنبه 7 دسامبر 2019 - 0:52
-

سردار آقازاده در گفت و گو با گیلان تایمز:

بحث انتخابات در گیلان جریانی و حزبی نیست/ شأن مردم ما این نیست که چنین مدیریتی در کشور حاکم باشد

بحث انتخابات در گیلان جریانی و حزبی نیست/ شأن مردم ما این نیست که چنین مدیریتی در کشور حاکم باشد
.

گیلان تایمز:

سید علی آقازاده بعد از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با گیلان تایمز بیان کرد: مردم از نماینده مجلس انتظار دارند که بتواند از منافع آنها دفاع کند و در این جهت گام بردارد، بنده تا امروز برای حفظ منافع مردم با تمام وجود در خدمت مردم عزیز بودم و از آنچه که در توان داشتم دریغ نکردم.
نماینده سابق رشت ادامه داد: مردم انتظار دارند که مجلس در جایگاه اصلی خودش قرار بگیرد و نمایندگان مجلس برای دفاع از حقوق مردم و مقابله با انحرافات و مشکلاتی که وجود دارد باید مقابل این انحرافات قرار بگیرند و نگرانی اصلی مردم ما همین است. من به عنوان سرباز این مردم در جهت منافع مردم گام خواهم برداشت.
وی در ادامه گفت: ما وظیفه داریم که ارزش ها و نگرانی های مردم را پیگیری کنیم و از همه ظرفیت ها برای حضور در صحنه استفاده کنیم. مقطع انتخابات مقطعی است که می شود مباحث را با مردم در میان گذاشت که مردم با آگاهی کامل در انتخابات شرکت کنند.
آقازاده عنوان کرد: بحث انتخابات در گیلان جریانی و حزبی نیست و نگرانی جامعه این است که افرادی در این عرصه ورود کنند که به جامعه خدمت کنند.
وی با بیان اینکه مردم تحت تاثیر اقدامات مسئولین اجرایی قرار دارند، در ادامه گفت: عملکرد مسئولین در رضایتمندی مردم نقش اساسی دارد اما مردم ما نشان دادند که به انقلاب وفادارند و در تعیین سرنوشت شان بسیار حساس اند؛ قطعا مهمترین مسئله ای که نگرانی مردم را فراهم کرده مسئله کارآمدی مدیریت در سطح کشور است و قطعا گلایه هایی که مردم از مدیریت در سطح کشور از سیستم اجرایی دارند به حق است و شان مردم ما این نیست که این چنین مدیریتی در کشور ما حاکم باشند و مشکلات مردم هر روز در حال بیشتر شدن است؛ شان مردم ما این است که مدیریت توانمند و انقلابی داشته باشند و مجلس شورای اسلامی در تعیین این افراد نقش اساسی دارد و قطعا ما باید نگاه جدید و تحول جدید در عرصه مدیریت کشور به وجود آوریم.
آقازاده در پایان با اشاره به ضعف مدیریتی کشور در ۵، ۶ سال گذشته بیان کرد: مردم به اندازه کافی به ضعف های مدیریتی پی بردند و این مشکلات ناشی از عملکرد ضعیف مجلس و دولت است، اما در این دوره مردم با انتخاب درست خود اجازه نخواهند داد مجددا این مشکلات به وجود آید و قطعا مجلس بعدی کارآمدتر خواهد بود.

 

گزارش از مژگان شفاعتی 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.