کد خبر : 95987
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 3 دسامبر 2019 - 16:33
-

اختصاصی/ سیدمحمد احمدی:

احمدی از کار اجرایی تا نظارت بر مسولین اجرایی/ حقوق خود را به عنوان یک کارمند برای تبلیغات استفاده خواهم کرد و تزریق مالی دیگری ندارم

احمدی از کار اجرایی تا نظارت بر مسولین اجرایی/ حقوق خود را به عنوان یک کارمند برای تبلیغات استفاده خواهم کرد و تزریق مالی دیگری ندارم
.

گیلان تایمز:

فرماندار سابق رشت در گفت و گو با گیلان تایمز گفت: با توجه به تجاربی که در سه دهه گذشته در واحدهای اجرایی کسب کردم باورم این بود که این تجربه را می توانم در بحث تقنین داشته باشم و از این تجارب در بحث قانون گذاری و  نظارت به خوبی استفاده کنم.
احمدی در ادامه گفت: در بحث استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان و همچنین سیاست هایی که دولت و نظام برای ما تعریف کرده، اجرای قوانین و مقررات علل الخصوص برنامه های توسعه و برنامه های عملیاتی بودجه که خودش بسیار حائز اهمیت است و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و تولیدات داخلی، استفاده از ظرفیت بخش کشاورزی در استان گیلان و به حرکت در آوردن موتور محرک توسعه در استان گیلان که در سه بخش کشاورزی، صنعت و تجارت علل الخصوص تجارت خارج می توانیم بسیار تاثیرگذار باشیم.

وی ادامه داد: به نظر من در خانه ملت اتحاد، وحدت و یکدلی مدیران در وهله اول می تواند عاملی باشد برای استفاده از ظرفیت ها؛ مهمترین هدف من این است که این وحدت و یکدلی را در نمایندگان مردم، مدیریت شهری و مدیران اجرایی به وجود بیاورم که بتوانیم از ظرفیت همه مدیران استفاده کنیم. وی در ادامه گفت: شایسته سالار بودن مدیران در منصب های مختلف باعث حل معضلات می شود، معضلات شهرستان رشت کاملا تعریف شده است و ما می توانیم برای پیشرفت شهرستان چه آ موقع که در بحث اجرا بودیم و چه الان که که می توانیم در خانه ملت بستر را محیا کنیم مفید واقع شویم.
احمدی تشریح کرد: یکی از معضلات رشت حاشیه نشینی است، برای این حاشیه نشینی قطعا باید به کمک مدیریت شهری و مدیرانی که در این قسمت مسئولیت دارند ورود کنیم. احیای واحدهای صنعتی و همچنین استفاده از تولیدات داخلی و محلی و کارآفرینی در بخش های مختلف و استفاده از ظرفیت وام هایی که در قالب اشتغال روستایی است هدفمند پیشروی کنیم و به نظر من می توانیم رونق و اشتغال را در استان گیلان به همراه داشته باشیم.
مدیرکل سابق هماهنگی و امور اقتصادی استانداری گیلان عنوان کرد: بالاترین مسئله ای که باید به آن بپردازیم تقویت نظام است که برای همه ما مهم می باشد. در هر جریانی که هستیم چه اصولگرا و چه اصلاح طلب اصل انقلاب باید برای ما در سرلوحه کارها باشد و همه برای بهبود معیشت و پررنگ کردن سفره مردم تلاش کنیم.
احمدی در پایان گفت: حقوق خودم را به عنوان یک کارمند دولت برای تبلیغات استفاده می کنم و قرار نیست از منابع دیگری تزریق مالی داشته باشم.

گزارش از نادیا مسعودی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.