کد خبر : 111736
تاریخ انتشار : جمعه 5 ژوئن 2020 - 23:26
-

نقی هدایتی

چه کسی راست وچه کسی درست می گوید؟!

چه کسی راست وچه کسی درست می گوید؟!
.

گیلان تایمز:

به دو خبر زیر توجه فرمایید :
الف)پویا شهشهانی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری های تابعه استان گیلان :
۹۱ میلیارد تومان اعتبار در سال ۹۸ برای مدیریت پسماندها به شهرداری رشت ابلاغ شده که تا پایان سال مالی چیزی نمانده اما حدود ۵۰ میلیارد تومان از این اعتبار هنوز جذب نشده است.
ب)شهردار رشت:
آن چه در فضای مجازی در زمینه عدم جذب اعتبارات ۹۱ میلیارد تومانی مربوط به مدیریت پسماندهای رشت گفته می شود، صحت ندارد و تاکنون ۶۹ میلیارد تومان از این اعتبارات جذب شده و بقیه نیز در دست اقدام است.
توضیحات :
۱- دو مقام دو نهاد ذی صلاح در مدیریت شهری و زیر نظر وزارت کشور در باره جذب اعتبار ۹۱ میلیارد تومانی برای مدیریت پسماندهای رشت اظهار نظر کرده اند یکی در ناتوانی برای جذب اعتبار مذکور و دیگری تکذیب آن ؟! تکلیف افکار عمومی در باره این خبرها چیست؟
۲- تفاوت بین تکذیبیه و تاییدیه از جذب اعتبار مذکور ۲۸ میلیاردتومان است و این رقم بزرگی است( یکی می گوید ۵۰ میلیارد تومان جذب نشده و دیگری می گوید ۲۲ میلیارد تومان) . افکار عمومی چگونه باید اقناع شود که راست و درست این دو اظهار نظر چیست؟
۳- نمونه ای از این اظهار نظرها هم بین اعضای شورا و شهردار رشت ، مبادله می شود و شهروندان نمی دانند که حق با کیست؟ معلوم نیست که چرا عده ای با کلنگ و تیشه به جان اعتماد مردم افتاده اند و دارند مردم را بدبین و ناراضی می کنند؟
۴- مناصب و مصادری که در اختیارات مدیران قرار گرفته متعلق به مردم است و حق ندارند آن گونه که منافعشان اقتضا می کند با شهروندان برخورد کنند.
۵- شورای اسلامی ، حراست و بازرسی شهرداری و استانداری و اداره کل بازرسی باید به فوریت به این ابهامات پاسخ گویند و اجازه ندهند که عده ای برای منافع شخصی خود به بی اعتمادی اجتماعی دامن زنند.

گیلان تایمز: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.