کد خبر : 95693
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
-

اختصاصی//

دومین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس در رشت/ پسر معاون رئیس جمهور از رشت کاندید شد!+ مصاحبه با کاندیداها

دومین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس در رشت/ پسر معاون رئیس جمهور از رشت کاندید شد!+ مصاحبه با کاندیداها
.

گیلان تایمز:

از صبح امروز همزمان با سراسر کشور، دومین روز ثبت نام انتخابات مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

دومین روز ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۰۸ فرمانداری و همچنین ستاد انتخابات در محل وزارت کشور آغاز شد.

در دومین روز ثبت نام از حوزه انتخابیه رشت ۱۴نفر ثبت نام کردند.

این ثبت نام تا روز شنبه ۱۶ آذر ادامه دارد.

 

ثبت نامی های روز اول گیلان را در اینجا بخوانید

در زیر ثبت نام کاندیداهای انتخابات در روز دوم را دنبال کنید.

۱_ محمدرضا احمدی سنگری، دکتری تخصصی آموزش زبان انگلیسی، مدرس دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه گیلان، ۵۰ ساله

احمدی با بیان اینکه سال ها به عنوان دیپلمات ویژه در کشورهای آسیایی و آفریقایی بودم و  مربی بین المللی ووشو هستم، در گفتو گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: هدف اصلی من خدمت به مردم، بهبود وضعیت اقتصادی و حل مشکلات جوانان است، با توجه به اینکه سال ها در مدیریت استان و خارج از کشور بودم می توانم تجاربم را در توسعه و آبادانی استان و شهرم استفاده کنم.
وی در ادامه گفت: بزرگترین دغدغه مردم وضعیت معیشتی است و با تجارب زیادی که کسب کردم می توانم برای بهبود معیشت و زندگی جوانان با ارائه و تصویب طرح های موثر در مجلس کمک کنم. وی ادامه داد: به صورت مستقل برای انتخابات ورود خواهم کرد و اهل ریخت و پاش برای انتخابات نیستم.

۲_ ارکان بهزادی، کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی، ۴۴ ساله

بهزدای با بیان اینکه ۲۵ سال سابقه کار در آموزش و پرورش دارم، در گفت و گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: تا  امروز شعارهای زیادی شنیدیم، ولی من با توجه به سابقه تدریس در آموزش و پرورش یاد گرفتم عملگرا باشم و برحسب وظیفه برای کمک به حل مشکلات کشور برای عبور از بحران های سیاسی و اقتصادی وظیفه خودم دانستم که وارد این عرصه شوم.
وی در ادامه گفت: معضلات در سطح کلان هستند مثل مشکلات اقتصادی و تحریم ها باید ابتدا مشکلات کلان حل شود که مشکلات در استان گیلان مرتفع شود، البته در گیلان فساد اقتصادی علل الخصوص در ادارات بسیار زیاد است و بیکاری معضل اساسی استان گیلان است.

۳_ محمد محمدیان، کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی گردشگری، فعال محیط زیست

۴_ مهدی قنبری فرد، فوق لیسانس بالینی و مدیریت و هوش اقتصادی از امریکا، ۳۵ ساله

قنبری فرد با بیان اینکه در مراکز مشاوره به عنوان درمانگر مواد مخدر و نیروی انتظامی فعالیت دارم، در گفت و گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: گیلان در دو بخش مشکلات اساسی دارد، یکی در بخش بهداشت و درمان و دومین مشکل بیکاری جوانان است که بیشترین فعالیت را در این دو حوزه خواهم داشت.  وی ادامه داد: از منابع مالی شخصی خودم برای انتخابات هزینه می کنم.

۵_ حسین سرمست نوکنده، فوق لیسانس زمین شناسی

سرمست در گفت وگو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: خدمت به مردم یعنی اینکه وقتی رشت سه تریبون در مجلس دارد و همیشه خاموش است باید یک جوان که درد مردم را از نزدیک حس کرده وارد مجلس شود و از مشکلات مردم صحبت کند.
وی در ادامه گفت: متاسفانه صنعت توریست در رشت بسیار ضعیف است و باید با برنامه این کار را به سرانجام رساند. در گیلان از منابع طبیعی و کشاورزی استفاده درست نمی شود.

۶_علی معراجی،فوق لیسانس روانشناسی بالینی، ساکن لنگرود، ۳۲ ساله

معراجی در گفت و گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: با توجه به مشکلات موجود در کشور و با توجه به برنامه هایی که داشتم واجب دانستم که در این دوره انتخابات شرکت کنم.
وی در ادامه گفت: بزرگترین معضل استان گیلان این است که نعمت خدادادی بسیار زیادی داریم هم در زمینه کشاورزی و هم صنعت اما از آن استفاده نمی شود و قصد دارم به احیا آنها کمک کنم.

۷_ توحید نوبخت، فرزند محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس از وزارت کشور در حوزه انتخابیه رشت کاندیدا شد.

۸_ لیلا یوسفی، کارشناسی ارشد مدیریت، ۵۴ ساله

یوسفی با بیان اینکه ۳۲ سال سابقه کار آموزشی دارم، در گفت و گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: وقتی خبر ثبت نام کاندیداها در تلویزیون اعلام شد یک ندایی در دلم به وجود آمد که تصمیم گرفتم در انتخابات شرکت کنم.
وی ادامه داد: معضل اصلی در جامعه مشکل اشتغال است و می خواهم صادقانه در این عرصه فعالیت کنم.

۹_ محمد علیزاده کیاشی، کارشناسی ارشد علوم سیاسی، ۵۲ ساله

علیزاده با بیان اینکه حدود ۱۸ سال در معاونت اجرایی مجلس شورای اسلامی حضور داشتم، در گفت و گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد:  درد و رنج مردم استانم را از نزدیک لمس کردم چون خودم یک روستایی زاده هستم و برای کمک به مردم استان پا به این عرصه گذاشتم.
وی در ادامه گفت: بزرگترین دغدغه کشور مشکل بیکاری جوانان است، باید کشورهایی را که با این مشکل روبه رو بودند و از این مسئله عبور کردند را مبنا قرار دهیم و با وضع قوانین درست این مشکل را حل کنیم. علیزاده ادامه داد: من نمی خواهم از منابع مشکوک برای انتخابات هزینه کنم که بعد از انتخابات مجبور به انجام کارهای خارج از عرف شوم.

 

۱۰_ محمد حق بین، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، ۳۲ ساله

حق بین با بیان اینکه از سال ۹۳ با شرکت سازه گستر سایپا همکاری می کند، در گفت و گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: شرایط استان گیلان از نظر صنعتی بسیار ضعیف است و یکی از علل ورود من برای انتخابات مجلس گسترش صنعت استان گیلان می باشد.
وی در ادامه گفت: معضل اصلی رشت بیکاری می باشد و با گسترش شهرک های صنعتی و صنعت توریسم این مشکل قابل حل شدن است.

.

۱۱_ شهرام محمدی

۱۲_ معصومه پورمحمودی نوشهری، کارشناسی ارشد حقوق فقه و جزا، ۳۷ ساله

پورمحمودی با بیان اینکه بنده کارمند سازمان برنامه و بودجه تهران هدفمندی یارانه ها هستم، در گفت و گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: چون در سازمانی کار می کنم که با معیشت مردم ارتباط مستقیم دارد و مشکلات مردم را از نزدیک حس می کنم برای انتخابات ورود کردم که برای استانم مفید واقع شوم. وی ادامه داد: بزرگترین دغدغه مردم اشتغال جوانان و معیشت است که با تصویب قوانین درست و نظارت دقیق از مجلس می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد.

۱۳_ حجت الاسلام احمد منصوری ماتک، مدرس حوزه علمیه مشهد و دانشگاه فردوسی مشهد،۴۴ساله

حجت الاسلام منصوری در گفت و گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: شخصی که در جایگاه کلان قانونگذاری و نظارت بر ارکان مختلف نظام اسلامی قرار می گیرد باید برنامه های مفید، موثر و راهبردی داشته باشد. مهمترین هدف من ایجاد وفاق در بین مردم و ارائه برنامه های مفید و موثر برای رفع مشکلات است، البته اعتقاد دارم که به تنهایی نمی توان کارها را پیش برد به همین علت برنامه ریزی دارم که با همدلی و کار گروهی پیشرفت کنیم.
وی در ادامه گفت: آرای نمایندگان در مجلس باید شفاف باشد، که نخبگان جامعه بتوانند مطالبات درستی داشته باشند. وی ادامه داد: نباید برای انتخابات به دنبال حامی مالی بود چون این مسئله خودش زمینه ساز فساد است.

۱۴_ حمید احمدی، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، ۴۰ ساله

احمدی در گفت و گو با خبرنگار گیلان تایمز بیان کرد: اعتقاد دارم برای توسعه و ایجاد کیفیت بهتر در خدمات، نیاز به فعالیت بیشتر و موثرتر است که در این عرصه جوانان از انگیزه بالاتری برخوردارند که بتوانند تلاش بیشتری داشته باشند، شرایط موجود در استان با کار و انگیزه بیشتر بهبود پیدا خواهد کرد.
وی در ادامه گفت: رشت شهر پویایی است و مردم خلاقی دارد. با توجه به پتانسیل های بومی گردی و توپولوژی که در منطقه است و با توجه به پتانسیل های گردشگری موجود می توان با بهینه کردن و بالقوه کردن این موهبت های الهی معضل بیکاری را حل نمود و با پتانسیل های موجود می توان باعث ارتقای درآمد افراد شد.

گزارش از نادیا مسعودی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.