کد خبر : 93364
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۱۹
-

وقتی دبیرخانه مناطق آزاد کشور به رانت خواران و باندبازان امتیاز نمی دهد!

وقتی دبیرخانه مناطق آزاد کشور به رانت خواران و باندبازان امتیاز نمی دهد!

گیلان تایمز: اخبار و شنیده ها حکایت از روزهای پایانی انتصاب مدیرعاملی منطقه آزاد انزلی دارد، جایی که به گفته برخی از مقامات، نقش تعیین کننده در اقتصاد منطقه و کشور دارد. گزینه های مختلفی در روزهای سپری شده برای پست مدیرعاملی منطقه آزاد مطرح شده است، از نفرات بومی تا غیر بومی، عده ای

گیلان تایمز:


اخبار و شنیده ها حکایت از روزهای پایانی انتصاب مدیرعاملی منطقه آزاد انزلی دارد، جایی که به گفته برخی از مقامات، نقش تعیین کننده در اقتصاد منطقه و کشور دارد.
گزینه های مختلفی در روزهای سپری شده برای پست مدیرعاملی منطقه آزاد مطرح شده است، از نفرات بومی تا غیر بومی، عده ای تلاش کردند برای فرار از مسئولیت های قبلی و تبعات تصمیم های باندی در گذشته، مکان خوش آب و هوایی را در دوره جدید تجربه کنند، عده ای هم با التفاط به عدم پیروزی، خواستند تا به مانند انتخابات در میدان حضور یابند و بعد در نهایت با گرفتن امتیاز به نفع فرد پیروز کنار روند!
شنیده شده، افراد مطرح شده هر یک برای پیروزی بر فرد دیگر، قشون کشی کرده و به دولت از راه های مختلف فشار آوردند، تا جایی که روایت می کنند که یکی از گزینه ها قول کمک مالی به برخی از گزینه های آتی انتخابات مجلس داده است؟!
اما در نهایت، اخباری مبنی بر تصمیم دبیرخانه مناطق آزاد کشور جهت مدیرعاملی “محمد ولی روزبهانی” حکایت دارد، به گواه افرادی که روزبهانی را از نزدیک می شناسند، می گویند که وی فردی سالم، متعهد و متخصص است و در جاهایی که بوده با متخلفان و باند بازان مبارزه نموده است. تجربه مدیریتش در سازمان چای کشور و مبارزه با مافیای چای و نیز جلوگیری از رانت خواری و ویژه خواری نمونه ای از این نوع مدیریت است …
زمزمه می شود که دبیرخانه مناطق آزاد با توجه به فشار وارده، محکم مقابل رانت خواران و باند بازان ایستاده و راهی برای ورود آنان در تصمیم گیری ها نمی دهد و می خواهد خودش در انتخاب مدیرعامل تصمیم گیرنده باشد نه عوامل بیرونی که منفعت شخصی دارند تا منفعت عمومی!!
منبع : رصد ایران

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.