کد خبر : 55562
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷
-

عقد قرارداد با شناسنامه پسر عمو در استقلال

عقد قرارداد با شناسنامه پسر عمو در استقلال

گیلان تایمز: حسن روشن پس از برگزاری نشست کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: یکی از خواسته‌های من و دیگر اعضا کمیته فنی  این است که قرارداد ببندیم و  تنها با حکم در راس کار قرار نگیریم و همچنین قراردادمان کمتر از سه سال نباشد.  یکی از مهم‌ترین کارهای این کمیته هم حمایت از کادر فنی

گیلان تایمز:

عقد قرارداد با شناسنامه پسر عمو در استقلالحسن روشن پس از برگزاری نشست کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: یکی از خواسته‌های من و دیگر اعضا کمیته فنی  این است که قرارداد ببندیم و  تنها با حکم در راس کار قرار نگیریم و همچنین قراردادمان کمتر از سه سال نباشد.  یکی از مهم‌ترین کارهای این کمیته هم حمایت از کادر فنی است.

او درمورد تعداد نفرات حاضر در کمیته فنی بیان کرد:کمیته فنی می‌تواند ۷ نفر، ۹ نفر و حتی ۵ نفر باشد اما فکر می کنم در این کمیته هم باید از هیئت مدیره  و هم پیشکسوتان نماینده ای حضور داشته باشد که قراب به عنوان نماینده هیئت مدیره و علی جباری به عنوان نماینده پیشکسوتان در این کمیته حضور دارند.جباری و قراب نفر ثابت هستند و بقیه نفرات به زودی مشخص می‌شوند.

برخی قرارداد ها باید اصلاح شود

روشن در مورد اینکه آیا سرمربی ایرانی برای هدایت استقلال در نظر گرفته می شود یا خیر بیان کرد: فکر نمی‌کنم به این شکل باشد اما با تشکیل جلسه امکان دارد اعضا به این نتیجه برسند که یک ایرانی به طور موقت حضور داشته باشد. اکنون با بررسی هایی که انجام دادیم به طور مثال در قراردادها آمده بود کسی که پاس بدهد ۱۰ میلیون می‌گیرد و کسی که گل می‌زند ۲۰ میلیون. به نظر این موارد اشتباهی بوده که تصویب شده و باید حذف شود تا پول در جای مناسب خرج شود.

عقد قرارداد با شناسنامه پسر عمو

عضو کمیته فنی استقلال درباره بازیکنان جوانی که با این باشگاه قرارداد منعقد کرده اما در بازی حضور ندارد، گفت:پشت پرده این مسائل مواردی است که من نمی دانم اما به عنوان یک هوادار شنیده ام یکی از این نفرات که قرارداد بلند مدت هم منعقد کرده از شناسنامه پسر عمویش استفاده کرده که اکنون در حال تحقیق هستم تا  چنین ننگی به باشگاه ما وارد نشود .باید اول جارو دستمان باشد تا فضا را پاک کنیم و بعد جلو برویم . اکنون اختیاری ندارم و عضو کمیته فنی ام و شخصی تصمیم گرفته نمی شود .

با حضور افتخاری مخالفم

او درباره اینکه با اکثر مدیران عامل استقلال مشکل دارد افزود: من با همه مدیران عامل مخالفم و اکنون هم با افتخاری مخالف هستم. برای همین موضوع اعلام کردم که اگر من بیایم، باید قراردادش را با هیئت مدیره بنویسد.کمیته فنی با تصمیم هیئت مدیره تشکیل شده است. من چرا به اینجا آمدم؟ چرا منتقدم؟ من حرف مردم را می‌زنم.اکنون هم که به اینجا آمدم چون به باشگاه و مردم بدهکارم.  مدرک مربیگری A اروپا را دارم. اگر خودخواه بودم، می‌گفتم خودم همه کارها را بکنم.باشگاه استقلال بزرگ است و باید تصمیم های جمعی در آن گرفته شود .

روشن گفت:فردی که انتخاب می‌شود، باید حمایت شود، اما قرارداد باید دوطرفه باشد که مربی بداند برد و باخت با واکنش همراه است.ما در گذشته اگر می بردیم به ما ۵۰۰ هزار تومان پاداش می دادند و اگر مساوی می کردیم ۲۵۰ هزار تومان و در صورت باخت ۲۵۰ هزار تومان از ما کم می کردند .درست کردن استقلال به دلیل عقبه ای که داشته کار سختی نیست.

کمیته فنی کشک نیست

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به جمله معروف علی پروین مبنی بر «کشک» بودن کمیته فنی،بیان کرد: کمیته فنی تا حالا در ایران «کشک» بود، اما این‌طور که ما تصمیم‌گیری می‌کنیم، به طور حتم بدانید کشک نیست و درست است.

هفته آینده سرمربی مشخص می شود

او در مورد انتخاب سرمربی استقلال عنوان کرد: اینکه لیگ هم تعطیل است، شانس ماست. به احتمال زیاد ابتدای هفته آینده سرمربی جدید مشخص می‌شود.ما پیشنهاد هایی را از نگاه یک پیشکسوت دادیم و باید برای کمیته فنی بودجه در نظر گرفته شود .

فاتح تریم سرمربی استقلال نخواهد شد

روشن در پاسخ به این پرسش که گفته شده است فاتح تریم سرمربی استقلال خواهد شد عنوان کرد: فاتح تریم سرمربی استقلال نمی شود احتمال دارد وزیر  ورزش و جوانان اعلام کند که پول این سرمربی را خواهد داد، اما درست نیست فاتح تریم را با نظر شخصی بیاوریم . حضور او منوط به تصمیم کمیته فنی خواهد بود اما اگر می خواهند بیاورند حرفی ندارم .

پیشکسوت تیم استقلال در پایان خاطر نشان کرد:تصمیم های فنی باید از کمیته فنی گرفته شود .در باشگاه استقلال هیچ وقت کمیته فنی حضور نداشته و همه یک سری ادوستان خود را به راس کار آوردند .بودجه ای که برای کمیته فنی در نظر گرفتیم به این دلیل است که بعدا نگویند نمی توانیم در نشست حاضر شویم.

باشگاه خبرنگاران

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.