کد خبر : 62402
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
-

شهردار لاهیجان: پل های عابر پیاده مکانیزه خواهندشد

شهردار لاهیجان: پل های عابر پیاده مکانیزه خواهندشد

گیلان تایمز: مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان، در جلسه با مؤسسه حمایت معلولین شرق گیلان در لاهیجان که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، گفت: معلولیت یعنی انعکاس نور و قدرت خداوندی در مخلوقی به ظاهر ناقص، ولی با قابلیتی بی نهایت. فــردی کــه بــه اطــرافــیانــش درس صــبر و اســتقامت آمــوزش مــیدهــد. وی افزود:

گیلان تایمز:

مسعود کاظمی، شهردار لاهیجان، در جلسه با مؤسسه حمایت معلولین شرق گیلان در لاهیجان که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد، گفت: معلولیت یعنی انعکاس نور و قدرت خداوندی در مخلوقی به ظاهر ناقص، ولی با قابلیتی بی نهایت. فــردی کــه بــه اطــرافــیانــش درس صــبر و اســتقامت آمــوزش مــیدهــد.
وی افزود: روز جهانی معلولین روز پاسداشت ارزش هاست، روز به اثبات رساندن خواستن توانستن و روز نشان دادن ما می توانیم است.
کاظمی گفت: این مجموعه نیاز به ترحم ندارد، بلکه نیازمند حمایت است. تلاش می کنیم که وظایف شرعی، قانونی و اداری خود را در این زمینه اجرا کنیم.
شهردار لاهیجان افزود: از تک تک پتانسیل های شما جهت بهبود فضای شهر استفاده خواهیم کرد و آماده عقد تفاهمنامه در خصوص خرید محصولات خانگی شما هستیم.
وی گفت: با توجه به بالا رفتن میانگین سن جامعه، برای سهولت تردد و ایجاد آسایش و امنیت شهروندان، پل های عابر پیاده مکانیزه احداث خواهیم کرد.
کاظمی در خصوص استفاده جامعه معلولین از فضاهای ورزشی گفت: مجموعه های متفاوتی داریم که این عزیزان می توانند از آنها استفاده کنند و با توجه به محدودیت هایی که شهرداری ها دارند، آماده ایجاد تیم مشترک هستیم.
شهردار لاهیجان افزود: تلاش می کنیم به اولین هایمان برگردیم و کلیه پروژه های شهرداری لاهیجان، ضمن پیوستهای محیط زیستی و توسعه پایدار، پیوستهای بهزیستی و تردد داشته باشند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.