کد خبر : 74986
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۲
-

سهم اعتبارات اشتغال فراگیر در ‌رشت ۲۲۲ میلیارد تومان است

سهم اعتبارات اشتغال فراگیر در ‌رشت ۲۲۲ میلیارد تومان است

گیلان تایمز: علی لقمانی در ششمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رشت با اشاره به اینکه سامانه کارا شامل اشتغال فراگیر و پایدار روستایی  در استان گیلان است اظهار داشت: شهرستان رشت در بحث اشتغال فراگیر ۲۲۲ میلیارد تومان اعتبار دارد. رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با بیان اینکه سهمیه شهرستان رشت در

گیلان تایمز:

علی لقمانی در ششمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رشت با اشاره به اینکه سامانه کارا شامل اشتغال فراگیر و پایدار روستایی  در استان گیلان است اظهار داشت: شهرستان رشت در بحث اشتغال فراگیر ۲۲۲ میلیارد تومان اعتبار دارد.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با بیان اینکه سهمیه شهرستان رشت در بحث اشتغال پایدار روستایی ۹۳ میلیارد و ۸۵۳ میلیون تومان است تصریح کرد: تاکنون ۱۱۰ طرح در کمیته فنی شهرستان رشت مصوب شده است.

وی با تاکید بر اینکه ۲۶ طرح از میزان مذکور مربوط به اشتغال فراگیر و ۸۴ طرح مربوط به اشتغال پایدار روستایی در شهرستان رشت است گفت: تاکنون به طور مجموع ۸۰ میلیارد و ۵۳۲ میلیون تومان اعتبار در کمیته فنی شهرستان رشت مصوب شده است.

لقمانی با اشاره به اینکه ۳۰ میلیارد و ۷۱۹ میلیون تومان  از میزان اعتبارات مذکور مربوط به اشتغال فراگیر و ۴۹ میلیارد و ۷۱۷ میلیون تومان مربوط به اشتغال پایدار روستایی در شهرستان رشت است بیان کرد: ۱۴ درصد از اعتبارات اشتغال بخش فراگیر جذب شده است.

‌وی جذب اعتبارات در بخش اشتغال پایدار روستایی شهرستان رشت را ۵۳ درصد عنوان کرد و با اشاره به اینکه در مجموع ۴۱ طرح به بانک‌های عامل معرفی شده است گفت: ۸ طرح از میزان مذکور به بانک ملی و ۱۶ طرح به بانک کشاورزی معرفی شده است.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت افزود: از میزان طرح‌های یاد شده ۳ طرح به پست بانک، ۷ طرح به بانک توسعه و تعاون، یک طرح بهبانک تجارت، یک طرح به بانک صادرات، یک طرح به صندوق کارآفرینی امید ۲ طرح بانک رفاه و ۲ طرح به بانک ملت معرفی شده است.

لقمانی با تاکید بر اینکه به منظور تسهیل در روند این اقدامات طرح‌ها باید به طور مطلوب از سوی دستگاه‌ها شناسایی شود تصریح کرد: رفع موانع و بروکراسی اداری در طرح‌های اشتغالزایی شهرستان رشت با اهمیت است و باید توجه ویژه‌ای به این حوزه داشت.

تسنیم

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.