کد خبر : 62579
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۲
-

سلبریتی های پشیمان!!/ محمدحسین غریبی

سلبریتی های پشیمان!!/ محمدحسین غریبی

گیلان تایمز: در این چند روز سر و صدای زیادی از سلبریتی ها بابت عوارض خروج از کشور، مردم عزیز توجه کنند بابت عوارض خروج از کشور، نه بخاظر افزایش قیمت بنزین و نه بخاطر تهدید قطع کردن یارانه ها بلکه بخاطر عوارض خروج از کشور بلند شد و از رای شان به روحانی ابراز

گیلان تایمز:

در این چند روز سر و صدای زیادی از سلبریتی ها بابت عوارض خروج از کشور، مردم عزیز توجه کنند بابت عوارض خروج از کشور، نه بخاظر افزایش قیمت بنزین و نه بخاطر تهدید قطع کردن یارانه ها
بلکه بخاطر عوارض خروج از کشور بلند شد و از رای شان به روحانی ابراز تاسف کردند و گفتند خدایا هر چه زودتر ۱۴۰۰ را برسان! در صورتی که فقط و فقط ۷ ماه از ابتدای دولت دوازدهم گذشته است.

⭕️اگر در آینده از من یکی از بهترین کار های دولت دوازدهم را بپرسند قطعا یکی از کار های خوبی که نام می برم افزایش عوارض خروج از کشور است.

سلبریتی ها مردمانی هستند که خوش خوشانشان در ترکیه و زایمانشان در آمریکا و سرمایه گذاری شان در آلمان و فقط شیر خشک فاسد و درد و رنجشان برای مردمان زحمتکش سرزمین ایران است.
از قدیم گفته اند کار را بسپار به کسی که اهل فن است. زمانی که تمام بچه انقلابی ها و سیاسیون انقلابی و کسانی که این انقلاب را برپا کرده اند و آن را نگه داشته اند معیار می دهند و مصداق نشان می دهند و از انتخاب کسی می گویند که معیار های بیان شده رهبری را داراست و حامی مستضعفین و دردمندان است و زندگی اش اشرافی نیست، مردم عزیز نباید به گفته های دو زاری اشخاصی گوش فرا دهند که سطح تحصیلات شان حداکثر فوق دیپلم است.

درد امروز جامعه ی ما مسکن، کار و اشتغال است.
درد امروز کنسرت نیست، دیوارکشی نیست، گر چه استاد دیوارکشی هم کسانی هستند که دیگران را به آن متهم می کردند و حالا هر جا می رسند دیوار می کشند. بین خودشان و زلزله زدگان کرمانشاه نیرو های ضد اغتشاش و در دانشگاه سیستان و بلوچستان داربست کشیدند.
امروز اصلاح طلب ها و سلبریتی ها می خواهند با این گفته هایشان که پشیمان هستیم و اشتباه کردیم خودشان را از روحانی جدا کنند، چون دوام و بقای شخصیت آنان در جدا کردن خود از روحانی است.
اما مردم باید یادشان بماند که کدامین اشخاص، آنان را اغواء کردند و مسبب چنین وضعیتی هستند.

با این حال و به ناچار، به قول گفته ی استادمان دکتر یامین پور، باید مردم را نسبت عملکرد روحانی امیدوار کرد و کسانی که باید این کار را انجام دهند بچه حزب اللهی ها هستند نه سلبریتی هایی که با رای شان مردم را بدبخت کردند و حالا با پشیمانی شان، برق امید را از آنان گرفتند و همچنین نه آن اشخاصی که فقط با شعار های پوپولیستی و عوام فریبانه درصدد افزایش پروپاگاندای عملکرد های پوشالی خود هستند.

امروز باید یاد گرفت که دیگر بخاطر کنسرت و دیوارکشی و امثال اینگونه حرف ها نباید اولویت و درد های کشور مان را از یاد ببریم و زین پس آن کسانی را انتخاب کنیم که درد جامعه را می گویند.

 

محمد حسین غریبی – فعال دانشجویی

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.