کد خبر : 70698
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
-

سخنگوی باشگاه سپیدرود در گفتگو با گیلان تایمز: در باشگاه، آرامش بود. ناآرام، همان حاشیه سازان بودند”!!!!!!!

سخنگوی باشگاه سپیدرود در گفتگو با گیلان تایمز: در باشگاه، آرامش بود. ناآرام، همان حاشیه سازان بودند”!!!!!!!

گیلان تایمز:   فرهاد خراسانی سخنگوی باشگاه سپیدرود در خصوص اخبار و حواشی روزهای منتهی به پایان سال و اوضاع و احوال تیم، گفتگوی مفصلی با خبرنگار ما داشتند مشروح گفتگو را در ادامه مطالعه کنید. سخنگوی باشگاه سپیدرود گفت : قبل از هر چیز، پیشاپیش فرا رسیدن عید نوروز را به همه طرفداران و

گیلان تایمز:

 

فرهاد خراسانی سخنگوی باشگاه سپیدرود در خصوص اخبار و حواشی روزهای منتهی به پایان سال و اوضاع و احوال تیم، گفتگوی مفصلی با خبرنگار ما داشتند مشروح گفتگو را در ادامه مطالعه کنید.

سخنگوی باشگاه سپیدرود گفت : قبل از هر چیز، پیشاپیش فرا رسیدن عید نوروز را به همه طرفداران و عاشقان واقعی سپیدرود که در این مدت، باشگاه خودشان را تنها نگذاشتند و با حمایت قاطعانه و همه جانبه، چه حضورا و غیابا و چه کتبا و شفاها صفای نیت خود را خالصانه ابراز نمودند، تشکر و قدردانی مینمایم.
خراسانی در ادامه صحبتهایش گفت: دکتر تن زاده در این روزهای حساس و پایانی نشان دادند که مرد روزهای سخت هستند. باشگاه همه تلاش خود را صرف موفقیت تیم جهت حضور پر قدرت در ادامه دیدارهای آتی می کند و توجهی به شایعات و حواشی نداشته اما آنها را به طور کامل تحت کنترل خود دارد و هدایتشان می کند.
خراسانی در مورد اتفاقات و حواشی از پیش طراحی شده اخیر بیان داشت: ما نباید انتظار داشته باشیم که همه موافق برنامه و سیاست های باشگاه باشند و اگر همه موافق باشند حتما یک جای کار لنگ میزند. همه حق انتقاد دارند اما حق تخریب به کسی نمی دهیم و به شدت جلویشان میایستیم و عقب نشینی در کارمان معنا ندارد.
خراسانی در ادامه گفت: طی هفته های اخیر  بعضی ها با استفاده از پخش اخباری کذب در فضای مجازی با نوع جدیدی از نگارش و غلط املایی، سعی در ایجاد یک فضای التهاب و نگرانی در باشگاه را داشته اند و البته نیز مشخص شد که چه فردی این سناریو را ویرایش نموده و با مستمسک قرار دادن به اعضای محترم هیات مدیره باشگاه، عملا نشان دادند که این گروه مردودین در این برهه از زمان نیاز دارند که تحت شرایطی با هم همسو و هم سفره باشند و با این ترفند ناموفقی که این اواخر منجر به شکستشان شد کاملا هدف پلید خود را هویدا نموده و نشان دادند بدنبال قدرت و باج خواهی هستند که انشالله در فرصت مناسب بجهت روشن شدن اذهان طرفداران تیم، در صورت تکرار، نسبت به اعلام نام مخفف شان مبادرت خواهیم نمود.
خراسانی همچنین بیان داشت: دکتر تن زاده انسان شریف و دل رحمی است والا هر شخصی جای ایشان بودند تصمیم قاطع تری نسبت به این افراد می گرفتند.
وی در ادامه گفت: بقای امروز باشگاه بزرگ سپیدرود، نتیجه زحمات و تلاش دیروز پیشکسوتانی ست که تمام جوانی خود را به پای این تیم گذاشتند و متاسفانه تعدادی از این عزیزان هم امروز در بین ما نیستند و بنابراین اجازه نخواهیم داد این امانت و میراث گران بها در ید افرادی قرار گیرد که با سوء نیت قصد دارند از نام بزرگ سپیدرود، نارسایی های مالی و شخصیتی خود را جبران نمایند ولیکن دکتر تن زاده و همکارانشان حافظ این میراث هستند و در حفظ آن با کسی تعارف ندارند.
سخنگوی باشگاه سپیدرود بیان داشت: دکتر تن زاده بنا به تعهدی که نسبت به بازیکنان داشتند ۴۵ درصد از مبلغ قرارداد را به آنان و با رعایت اولویتها پرداخت نمودند و به همین ترتیب با اولویتهای بعدی هم در اولین زمان ممکن رسیدگی و اقدام خواهند نمود. هر چند بعضا دولت هم در واریز و پرداخت حقوق گاهی تاخیر و تعلل دارد اما انصافا پرداخت های باشگاه بعنوان بخش خصوصی و غیر دولتی با توجه به روزهای پایانی سال و حجم تراکم کاری بانها قابل تمجید و تقدیر است.
خراسانی همچنین در پایان از اقدامات اجرایی باشگاه طی این مدت، به خبرنگار ما گفت: ما در این مدت اقدامات خوبی در جهت شفافیت مالی، ایجاد و اجرای برنامه های اکادمی، تهیه و مکان یابی جهت ایجاد کمپ ورزشی، رفاهی، اقامتی و آموزشی، ایجاد ساختار و چارت باشگاه و همچنین در بحث انضباطی، اقدامات موثر و قابل دفاعی در جهت جلوگیری از پاره ای انحصار طلبی و خود خواهی های افراد انجام دادیم که در فرصت مناسب به تشریح ان خواهیم پرداخت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.