کد خبر : 70146
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳
-

روایت حاشیه امروز جلسه شورای شهر رشت؛ اعضای محترم شورا اگر عذرخواهی نمی‌کنید حداقل توهین نکنید!

روایت حاشیه امروز جلسه شورای شهر رشت؛ اعضای محترم شورا اگر عذرخواهی نمی‌کنید حداقل توهین نکنید!

گیلان تایمز: تاخیر در برگزاری جلسات شورای شهر رشت درحالی در شورای چهارم بارها تکرار شد که انتظار اصحاب رسانه و مردم این بود که در شورای پنجم رشت دیگر شاهد تاخیر طولانی مدت در برگزاری جلسات نباشیم. عصر امروز دوشنبه بیستم اسفندماه راس ساعت ۴ عصر صحن شورای شهر رشت طبق اعلام قبلی روابط

گیلان تایمز:

تاخیر در برگزاری جلسات شورای شهر رشت درحالی در شورای چهارم بارها تکرار شد که انتظار اصحاب رسانه و مردم این بود که در شورای پنجم رشت دیگر شاهد تاخیر طولانی مدت در برگزاری جلسات نباشیم.

عصر امروز دوشنبه بیستم اسفندماه راس ساعت ۴ عصر صحن شورای شهر رشت طبق اعلام قبلی روابط عمومی شورای شهر رشت قرار بود میزبان اعضای شورا و خبرنگاران باشد اما متاسفانه این جلسه با بیش از ۱۰۰ دقیقه تاخیر هم آغاز شد تا اعضای شورای شهر رشت در تاخیر هم یک رکورد از خود برجای بگذراند.

انتظار اینکه همانند کشورهای توسعه یافته جهان نظیر ژاپن برای وقت و زمان ارزش قائل شویم شاید هنوز برای مسئولان کشور ما انتظار بیجا و غیرقابل باوری باشد اما حداقل انتظار از اعضای شورای شهر رشت به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان محلی این است که به خاطر این تاخیرات طولانی که هر هفته نیز تکرار می شود از اصحاب رسانه عذرخواهی کنند نه اینکه خود در جایگاه طلبکار ظاهر شده و با بی‌احترامی نسبت به خبرنگاران برخورد نمایند.

متاسفانه امروز خانم ام‌البنین فتوحی خبرنگار پارلمان شهری زمانی که دلیل تاخیر در برگزاری جلسه امروز شورا را از فرهام زاهد رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا به عنوان یک عضو شورای پنجم رشت سوال می‌کند با برخود نامناسب این عضو شورا رو به رو می‌شود.

اینکه آقای زاهد به عنوان یک عضو شورا در پاسخ به چرایی این تاخیرات طولانی مدت «بگوید چه کسی شما را دعوت کرد» یا اینکه «دوست دارید بروید» نه تنها توهین به خبرنگاران و اصحاب رسانه بوده بلکه چنین ادبیاتی با شان یک عضو شورا که وظیفه او پاسخگویی است، کیلومترها فاصله دارد.

شاید از نظر برخی اعضای شورای شهر رشت با انبوه فعالیت‌های سیاسی و اقتصادی، عضویت در پارلمان محلی یک کار تفننی و درجه چندم باشد اما برای خبرنگارانی که به جلسات شورا دعوت می‌شوند و همچنین تمام شهروندان، شورای شهر رشت یک نهاد تصمیم‌گیر و تاثیرگذار محسوب می‌شود. بنابراین از اعضای شورا انتظار میرود با حفظ حرمت این جایگاه که با آرای مردم به دست آمده در نحوه رفتار و گفتار خود تجدید نظر کرده و ارزش بیشتری برای وقت اصحاب رسانه که در بدترین شرایط ممکن درحالی اطلاع رسانی هستند، قائل شوند.

دیار میرزا

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.