کد خبر : 81439
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۰۹
-

سید رضا علوی زمیدانی

تناقض گویی نماینده ها

تناقض گویی نماینده ها

گیلان تایمز: تناقض گویی چند نماینده گیلانی در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتصاب رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان که از یک جریان فکری حمایت شده اند نه تنها حوزه سلامت گیلان را تقویت نمی کند بلکه جریان فکری حامیان این نمایندگان را نیز تضعیف خواهد کرد. تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مواضع

گیلان تایمز:

تناقض گویی چند نماینده گیلانی در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتصاب رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان که از یک جریان فکری حمایت شده اند نه تنها حوزه سلامت گیلان را تقویت نمی کند بلکه جریان فکری حامیان این نمایندگان را نیز تضعیف خواهد کرد.
تغییر رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و مواضع متناقض چند نماینده گیلان در مجلس شورای اسلامی حایز اهمیت است زیرا امروز حوزه سلامت از نیازهای بسیار ضروری مردم می باشد و سیاسی کردن و سیاسی جلوه دادن این بخش تخصصی،منافع مردم را تامین نخواهد کرد.
مواضع چند نماینده گیلان در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتصاب سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی گیلان که از یک جریان فکری مورد حمایت قرار گرفته و تناقض در مواضع چند نماینده گیلان در مجلس شورای اسلامی به نفع حوزه سلامت استان گیلان نمی باشد و بهتر بود مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی به یک اجماع می رسیدند و از مواضع سیاسی انفرادی پرهیز می کردند.
انتظار می رود نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در خصوص بخش های تخصصی و دستگاههای خدمات رسان و زیرساخت مانند مراکز درمانی،آب،برق،گاز،محیط زیست،ورزش،امور فرهنگی از مواضع انفرادی و یا جناحی پرهیز کنند چرا که همه جناح های سیاسی می بایستی در این خصوص متفق القول باشند تا منافع مردم گیلان ضایع نگردد و از حق برخورداری محروم نباشند.
نمایندگان منتقد انتصاب سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جای ملتهب کردن فضای سلامت گیلان با وحدت رویه و با اجماع همه نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی از وزیر بهداشت در این مطالبه کنند و البته بهتر است در این خصوص با اعضای نظام پزشکی گیلان جلسات مشاوره ای برگزار کنند و موضوع را از حیث مدیریت و پزشکی آنالیز کنند.
نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با کمک رئیس گیلانی سازمان برنامه و بودجه کشور تدابیری چه از طریق طرح در مجلس و چه از طریق لایحه در دولت به حوزه سلامت گیلان کمک کنند تا بدهکارترین دانشگاه کشور یعنی دانشگاه علوم پزشکی بتواند نسبت به تسویه بدهی خود اقدام کند و سلامت مردم گیلان قربانی ندانم کاری و جناح بازی دوستان مسئول قرار نگیرد.
حواشی اشتغال بعضی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بخش های خصوصی اهمیت دارد تا با تدابیری از جمله مرخصی و یا کسر از حقوق می توان از حضور پزشکان حاذق در مراکز درمانی دولتی و خصوصی بهره گرفت و ملتهب کردن حوزه سلامت خیلی به صلاح مردم نمی باشد و بعضا طوری تداعی نشود که دستگاههای نظارتی از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطلع نیستند.

گیلان تایمز: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.