کد خبر : 58697
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۲
-

تغییرات حالات غیر عادی مجری خبرساز/ چرا حسینی، ری استارت را باید از خودش شروع کند!

تغییرات حالات غیر عادی مجری خبرساز/ چرا حسینی، ری استارت را باید از خودش شروع کند!

گیلان تایمز: بررسی مصاحبه ها و اظهارات وی در سال های آوارگی نشان می دهد وی رویای بزرگی در سر داشته و قصد ساخت پربیننده ترین و متفاوت ترین برنامه های ماهواره ای خارج از کشور را داشته، امری که هیچگاه با وجود ساختارشکنی های غیراخلاقی به توفقیی دست نیافت و برای به دست آوردن

گیلان تایمز:

تغییرات حالات غیر عادی مجری خبرساز/ چرا حسینی، ری استارت را باید از خودش شروع کند!
بررسی مصاحبه ها و اظهارات وی در سال های آوارگی نشان می دهد وی رویای بزرگی در سر داشته و قصد ساخت پربیننده ترین و متفاوت ترین برنامه های ماهواره ای خارج از کشور را داشته، امری که هیچگاه با وجود ساختارشکنی های غیراخلاقی به توفقیی دست نیافت و برای به دست آوردن پول و نجات خود از منجلاب ورشکستگی به سمت آمریکا رفت.

بیشتر مخاطبان تلویزیونی با برنامه های حسینی در صدا و سیما آشنایی دارند. وی یکی از مجریانی بود که توانسته بود با مجاب کردن مدیران صدا و سیما، برنامه هایی اجرا کند که از تابوها و خط قرمزها عبور کند. بدون شک برند شدن وی در صدا و سیما برای او موقعیت مالی و اجتماعی بسیار خوبی را فراهم آورده بود ولی زیاده خواهی ها مانع از ادامه همکاری شد.

حسینی در آمریکا با برخی از شبکه های معاند جمهوری اسلامی همکاری داشت و با تبدیل شدن به اپوزیسیون راه جدیدی را در زندگی حرفه ای خود شروع کرد. راهی که به سرعت به بن بست ختم شد و هر برنامه ای که وی مجری آن بود تقریبا هیچ مخاطبی نداشت تا سرمایه گذاری بر او توسط گردانندگان شبکه های ماهواره ای صورت گیرد. اما وی در ماههای اخیر با راه اندازی رادیو پستو و به اوج رساندن تخریب و مخالفت با کشور و نظام جمهوری اسلامی، سعی کرد تا دیده شود. او برای دیده شدن راهی را انتخاب کرد که بسیار زودتر از مابقی برنامه هایش به بن بست خواهد خورد.

شروع جنبشی به نام ری استارت برای نابودی جمهوری اسلامی! و ترغیب نوجوانان به تخریب اماکن عمومی و خصوصی از جمله اقداماتی است که وی در حال تبلیغ آن است. حسینی سعی کرد تا با بزرگنمایی از شکسته شدن شیشه چند بانک، مسجد و باجه های تلفن، شروع جنبش ری استارات را موفق قلمداد کند، اما این کار عبث نیز پس از فروکش کردن هیجانات محدود و آگاهی رسانی مسئولان در مقابل انحرافات با شکست روبه رو شد. ری استارت حسینی حتی به اندازه یک اعتراض دانشگاهی دانشجویان در اعتراض به غذای سلف تاثیرگذار و خبرساز نشد.

اما دامنه توهمات حسینی در موفقیت جنبش خود بسیار فراتر از واقعیات است. نگاهی به برخی از حالات وی در برنامه های رادیو پستو از عمق فاجعه نابودی این مجری سابق خبر می دهد. تحلیل رفتن تدریجی صورت، گودی زیر چشم، افروختگی، عصبانیت های پی در پی، انجام حرکات دلقک مآبانه، گرفتگی صدا، استرس و هیجان کاذب، سیر در رویاهای بزرگ، خودبزرگ پنداری و دهها حالت دیگر، نشان از وجود اختلالات روانی در حسینی دارد .

حسینی که از حالت عادی خارج شده و به مانند مجری های دیوانه و مجنون شبکه های ماهواره ای چون اتابکی، آریا باقری، هخا، شهرام همایون، سعید سکویی، علیرضا نوری زاده و … به فحاشی و توهم خود بزرگ پنداری رسیده است. اگر ۴۰ سال برنامه ماهواره ای دلقک های اپوزیسیون جمهوری اسلامی موفق بوده و هواپیمای هخای اول در فرودگاه مهرآباد برای انقلاب بر زمین نشست! حسینی هم خواهد توانست با تغییر نظام به عنوان اولین پادشاه ری استارت بر تخت تکیه بزند!

هرچند در سال های گذشته بسیاری سعی کردند با ارشاد حسینی زمینه بازگشت وی به ایران را مهیا کنند، اما حسینی با قدرنشناسی نسبت به محبت ایرانیان، راه خیانت به کشور را پیش گرفت که انتهای آن تباهی و به احتمال زیاد اعتیاد دامن گیری است که شواهد آن در حرکات و ظاهرش عیان شده است.

جهان نیوز
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.