کد خبر : 66141
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
-

انتخاب اعضاء کمیسیون ویژه، کمیته ها و رؤسای واحدهای ستادی حزب کارگزاران سازندگی گیلان

انتخاب اعضاء کمیسیون ویژه، کمیته ها و رؤسای واحدهای ستادی حزب کارگزاران سازندگی گیلان

گیلان تایمز: در این نشست که عصر دوشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲ با رعایت حدنصاب اعضاء در محل دفتر حزب برگزار شد، اعضاء کمیسیون ویژه، کمیته ها و روسای واحدهای ستادی حزب با رای اعضاء شورا انتخاب شدند. بر این اساس اعضاء شورای استان مسئولیت صدور و انتشار بیانیه های حزب را به کمیسیون ویژه ای متشکل

گیلان تایمز:

در این نشست که عصر دوشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲ با رعایت حدنصاب اعضاء در محل دفتر حزب برگزار شد، اعضاء کمیسیون ویژه، کمیته ها و روسای واحدهای ستادی حزب با رای اعضاء شورا انتخاب شدند.
بر این اساس اعضاء شورای استان مسئولیت صدور و انتشار بیانیه های حزب را به کمیسیون ویژه ای متشکل از آقایان: عبدالرضا بی آزار، محمد زالفی، غلامحسین بخشی، سام سکوتی و خانم ها: فرزانه زیوری، پریسا پرشاد و نرجس محمددوست تفویض کرد.
در ادامه این جلسه اعضاء کمیته های ارزشیابی و انضیاطی به پیشنهاد رئیس حزب استان معرفی شده و پس از رای گیری توسط اعضاء شورا انتخاب شدند. بر این اساس: آقایان کامیار چایچی، میرحسین مومنی زاده، اسامه حسنی پور، میرسعید صفوی و خانم مریم (نازنین) اسماعیلی پور به عنوان اعضاء کمیته ارزشیابی و آقایان ایمان ظلمتی، یاسر کریم بخش، مازیار صفایی، سیدمسلم موسوی و خانم فرزانه زیوری به عنوان اعضاء کمیته انضباطی انتخاب شدند.
همچنین در ادامه این نشست روسای دفاتر و واحدهای ستادی حزب نیز به پیشنهاد دبیر اول معرفی شده و و پس از رای گیری توسط اعضاء شورا انتخاب شدند که اسامی منتخبین به شرح ذیل اعلام می گردد:
✔️ مسئول دفتر شهرستان ها: آرمان (محمد) پورقربانی
✔️ مسئول دفتر پشتیبانی: مریم (نازنین) اسماعیلی پور
✔️ مسئول دفتر اعضاء و هواداران: هومن دادخواه
✔️ مسئول دفتر حقوقی: فهیمه فتحی
✔️ مسئول دفتر سیاسی: امین مهرآور
✔️ مسئول دفتر روابط عمومی: میرحسین مومنی زاده

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.