کد خبر : 46085
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
-

اعطای وام قرض الحسنه به ٧٠٠ هزار بازنشسته کشوری در ٣ سال گذشته

اعطای وام قرض الحسنه به ٧٠٠ هزار بازنشسته کشوری در ٣ سال گذشته

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اعطای وام قرض الحسنه به ٧٠٠ هزار متقاضی از جمعیت یک میلیون و ۳۲۶ هزار نفری بازنشستگان مشترک صندوق در سه سال گذشته خبر داد. گیلان تایمز:  عباس رشیدی، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشور ؛ با بیان اینکه در سه سال گذشته بیش از

اعطای وام قرض الحسنه به ٧٠٠ هزار بازنشسته کشوری در ٣ سال گذشته/ اعتبار پرداخت وام در سال ٩۶ تاکنون تامین نشده استمدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اعطای وام قرض الحسنه به ٧٠٠ هزار متقاضی از جمعیت یک میلیون و ۳۲۶ هزار نفری بازنشستگان مشترک صندوق در سه سال گذشته خبر داد.


گیلان تایمز:  عباس رشیدی، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشور ؛ با بیان اینکه در سه سال گذشته بیش از ٧٠٠ هزار بازنشسته وام قرض الحسنه دریافت کرده اند، اظهار داشت: با رایزنی‌های انجام شده اعتبار وام‌های إعطایی به بازنشستگان از سوی بانک صادرات تامین شده است.
وی با اشاره به اینکه در سال ٩٣ با اعتبار ۴٠٠ میلیارد تومانی به ٢٠٠ هزار متقاضی وام دو میلیون تومانی پرداخت شده است، گفت: همچنین در سال ٩۴ با اعتبار ۵٠٠ میلیارد تومانی به ٢۵٠ هزار بازنشسته وام دو میلیون تومانی و در سال گذشته نیز با هزینه کرد ٧۵٠ میلیارد تومانی به ٢۵٠ هزار بازنشسته دیگر وام قرض الحسنه پرداخت شده است.
 مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد:تا کنون ٨ مرحله از ١٢ مرحله اعطای وام به بازنشستگان در سال ٩۵ محقق شده است که امیدواریم ۴ مرحله باقی مانده در ماه‌های آینده به حساب متقاضیان واریز شود.
رشیدی با بیان اینکه در سال‌های اخیر یک میلیون و ٧٠ هزار بازنشسته کشوری از جمعیت یک میلیون و ۳۲۶ هزار نفری بازنشستگان مشترک صندوق بر اساس اولویت وام دریافت کرده اند، بیان کرد: بازپرداخت این وام‌ها با اقساط ٣۶ ماهه و ماهیانه ٩٠ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

رشیدی گفت: زمان اعطای وام قرض الحسنه به بازنشستگان کشوری در سال ٩۶ تاکنون مشخص نشده است، اما با رایزنی‌های انجام شده و در صورت تأمین اعتبار از سوی بانک صادرات، پرداخت وام از نیمه دوم  سال جاری آغاز می‌شود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.