کد خبر : 61093
تاریخ انتشار : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۴
-

آمار فروش فیلم‌های در حال اکران/ فروش ۲۲۵ میلیونی «قاتل اهلی» در ۲ روز/ «زرد» ۵ میلیاردی شد

آمار فروش فیلم‌های در حال اکران/ فروش ۲۲۵ میلیونی «قاتل اهلی» در ۲ روز/ «زرد» ۵ میلیاردی شد

گیلان تایمز: با توجه به اکران فیلمهای جدید تنوع ژانر در فیلم های اکران شده لحاظ شده و  علاوه بر فیلم های کمدی و اجتماعی ، مخاطب می تواند در اکران جدید فیلم با موضوع دفاع مقدس و مستند نیز  ببیند و همه ذائقه‌ها در نظر گرفته شده است؛ به امید این که سینما در

گیلان تایمز:

با توجه به اکران فیلمهای جدید تنوع ژانر در فیلم های اکران شده لحاظ شده و  علاوه بر فیلم های کمدی و اجتماعی ، مخاطب می تواند در اکران جدید فیلم با موضوع دفاع مقدس و مستند نیز  ببیند و همه ذائقه‌ها در نظر گرفته شده است؛ به امید این که سینما در ماه آذر فروش خوبی داشته باشد و مخاطبان از فیلم های اکران شده استقبال کنند.

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: فیلم «ثبت با سند برابر است» در تهران ظرف دو روز چهارشنبه و پنج شنبه به فروش ۱۲۰ میلیون تومان رسیدو در شهرستان به صورت محدود و تنها در ۱۰ سالن به نمایش در آمد که فروش آن به ۳۰ میلیون تومان رسید و در کل فروش فیلم به ۱۵۰ میلیون تومان رسید.

وی ادامه داد: فیلم «ملی و راه های نرفته اش» در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۵۶۰ میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم به رقم ۲ میلیارد و ۸۰میلیون تومان رسید.

حبیب اسماعیلی مدیر عامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش فیلم «غیرمجاز» گفت : فیلم هم اینک به فروش ۲۱۰ میلیون تومان در تهران و شهرستان رسیده است.

علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «قاتل اهلی» در تهران و شهرهای اصفهان، شیراز و مشهد اکران شد که با توجه به اکران محدود در شهرستان ها فیلم ظرف دو روز به رقم فروش ۲۲۵ میلیون تومان رسید و از صبح شنبه در شهرهای خوزستان، گیلان، مازندران و… اکران خواهدشد.

وی ادامه داد: فیلم سینمایی «زرد» همچنان با اقبال مخاطب روبرو است و هم اینک فروش فیلم به ۵ میلیارد و ۲۲۰میلیون تومان رسید.

منوچهر زبردست مدیرعامل دفتر پخش سبحان گستر درباره فروش فیلم «خفه گی» گفت: همچنان فیلم با اقبال مخاطب مواجه است و فروش فیلم به رقم ۳ میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان رسید.

بنابراین گزارش، براساس سیستم مکانیزه، فیلم سینمایی «خالتور» به فروش ۱ میلیاردو ۹۴۳ میلیون و ۱۵۴ هزار تومان رسید، فیلم «قهرمانان کوچک» به فروش ۲ میلیارد و ۱۰۷ میلیون و ۸۱۷ هزار تومان رسید، فیلم «ایتالیا ایتالیا» به فروش ۱ میلیارد و ۲۵۷ میلیون ۷۱۷ هزار تومان رسید، فیلم «آزاد به قید شرط» به فروش ۲۱۴ میلیون و ۸۱۴ هزار تومان رسیدو فیلم «انزوا» به فروش ۵۱ میلیون و ۸۷۷ هزار تومان رسید.

باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.